Uitslagen De Ronde van Utrecht 2019

Hier vind je de uitslagen van de wedstrijden van de Rondee van Utrecht 2019. Foto’s van de dag zijn hier te vinden.

Resultaat van (E)-Elite/Belofte Club-Vr./Amateur-Vr./Junior-Vr. – 2019-06-23 13:15:00 – wedstrijd

 

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten
1 13 Mareille Meijering 31 54:15.381 0
2 14 Hanneke Mulder 31 54:15.589 0.208 0.208 0
3 11 Esther Leeuwe van 31 54:22.956 7.575 7.367 0
4 29 Dorien Geertsema 31 54:23.006 7.625 0.050 0
5 10 Laurie Kroon de 31 54:23.284 7.903 0.278 0
6 5 Emma Engbers 31 54:23.417 8.036 0.133 0
7 24 Samantha Steenis van 31 54:23.505 8.124 0.088 0
8 12 Elina Linde van der 31 54:23.785 8.404 0.280 0
9 9 Mariska Jetten 31 54:23.971 8.590 0.186 0
10 2 Lora Bonthuis 31 54:24.082 8.701 0.111 0
11 21 Eline Pol van den 31 54:24.320 8.939 0.238 0
12 7 Hetty Hofstede 31 54:24.671 9.290 0.351 0
13 26 Floor Weerink 31 54:24.686 9.305 0.015 0
14 20 AnneMarie Pieterse 31 54:24.765 9.384 0.079 0
15 3 Lente Boskamp 31 54:25.367 9.986 0.602 0

Resultaat Funklasse Vrouwen

Positie Rugnr Naam Woonplaats Licentie UCI
1 56 Wies de Jong Utrecht NED19880722
2 59 Roos Reinartz Utrecht NED19961008
3 66 Catalien Boelens Amstelveen NED19960428
4 65 Maya Mokasay Amsterdam NED19930517
5 57 Anna Lith Wageningen NED19960628
6 67 Cinta Depondt UTRECHT NED19770608
7 53 Ilja Deurloo
8 51 Tienke Bootsma Zeist NED19980827
9 63 Heleen van Beek Utrecht NED19950131
10 64 Mieke van Rooijen
11 60 Sigrid van der Schaar WAGENINGEN NED19951028
12 54 Sanne Dooremalen Utrecht NED19890724
13 52 Mila van der Borgh Utrecht NED19970428
14 62 Veronique Rap Vleuten NED19861127

Resultaat van Sportklasse Mannen – 2019-06-23 10:45:00 – wedstrijd

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten
1 79 Ossip Vegte van de 36 55:33.245 0
2 80 Dennis Venema 36 55:33.442 0.197 0.197 0
3 31 Allard Epping 36 55:33.549 0.304 0.107 0
4 13 Pieter Broeren 36 55:34.005 0.760 0.456 0
5 10 Marc Borst 36 55:34.543 1.298 0.538 0
6 19 Mattis Dielessen 36 55:34.658 1.413 0.115 0
7 33 Adrie Frijters 36 55:34.688 1.443 0.030 0
8 64 Jeroen Nieuwenhuyze 36 55:34.859 1.614 0.171 0
9 91 Peter Weert de 36 55:34.959 1.714 0.100 0
10 6 Tonny Berends 36 55:35.120 1.875 0.161 0
11 51 Dick Kinket 36 55:35.245 2.000 0.125 0
12 73 Luca Schrijen 36 55:35.907 2.662 0.662 0
13 97 Ronald Blei 36 55:36.026 2.781 0.119 0
14 90 Robert Warmer 36 55:36.174 2.929 0.148 0
15 69 Sven Roggeveen 36 55:36.221 2.976 0.047 0
16 55 Bas Koster 36 55:36.482 3.237 0.261 0
17 50 Gerald Keijzer 36 55:36.605 3.360 0.123 0
18 37 Wilfred Harbers 36 55:36.622 3.377 0.017 0
19 5 Coen Beckers 36 55:37.257 4.012 0.635 0
20 22 Linze Dijkstra 36 55:37.389 4.144 0.132 0
21 68 Arnout Rijpkema 36 55:38.364 5.119 0.975 0
22 74 Tom Schroot 36 55:38.923 5.678 0.559 0
23 94 Huib Zijderveld 36 55:39.300 6.055 0.377 0
24 62 Paul Molder te 36 55:39.598 6.353 0.298 0
25 70 Jan Sachtleven 36 55:41.077 7.832 1.479 0
26 36 Bert Jan Hamer 36 55:41.153 7.908 0.076 0
27 42 Fedor Hes 36 55:41.662 8.417 0.509 0
28 86 Carlo Vermeulen 36 55:42.915 9.670 1.253 0
29 27 Jelmer Draaisma 36 55:43.007 9.762 0.092 0
30 20 Remco Dijk van 36 55:43.552 10.307 0.545 0
31 43 Jacco Hooren van 36 55:43.956 10.711 0.404 0
32 99 Bastian Jong de 36 55:44.006 10.761 0.050 0
33 81 Ard Veneman 36 55:44.559 11.314 0.553 0
34 17 Wouter Daanen 36 55:44.864 11.619 0.305 0
35 23 Goswinus Dijkstra 36 55:44.992 11.747 0.128 0
36 56 Sjoerd Kuipers 36 55:45.462 12.217 0.470 0
37 16 Robbert Buts 36 55:45.772 12.527 0.310 0
38 93 Jelle Wijnja 36 55:46.179 12.934 0.407 0
39 77 Maarten Sprakelaar van 36 55:47.411 14.166 1.232 0
40 75 Marten Schuurman 36 55:48.532 15.287 1.121 0
41 89 Dan Vries de 36 55:48.620 15.375 0.088 0
42 78 Luuk Timmermans 36 55:48.699 15.454 0.079 0
43 84 Barend Verhagen 36 55:49.224 15.979 0.525 0
44 67 Marcel Prakken 36 55:49.505 16.260 0.281 0
45 28 Edwin Driessen 36 55:50.364 17.119 0.859 0
46 26 Christian Doorn van 36 55:50.677 17.432 0.313 0
47 100 Frank Reede 36 55:50.826 17.581 0.149 0
48 66 Ron Pieterse 35 0.000 1 Ronde 1 Ronde 0
49 85 Frank Verkoijen 36 55:51.902 18.657 1.076 0
50 18 Paul Dalebout 36 55:52.398 19.153 0.496 0
51 34 Boris Gorkom van 36 55:54.560 21.315 2.162 0
52 63 Thomas Nekkers 36 55:54.760 21.515 0.200 0
53 12 Jorn Bosma 36 55:55.238 21.993 0.478 0
54 2 Freek Aernsbergen van 36 55:55.248 22.003 0.010 0
55 35 Chiel Griethuysen van 36 56:01.207 27.962 5.959 0
56 98 Caspar Hermans 36 56:05.114 31.869 3.907 0
57 47 Peter Jansen 36 56:09.412 36.167 4.298 0
58 15 Jan Brummel 36 56:14.780 41.535 5.368 0
59 38 Martijn Harteloh 36 56:24.192 50.947 9.412 0
60 999 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 0
DNF 60 Yuri Mastenbroek 27 42:27.946 DNF 0
DNF 95 Rudy Boonekamp 27 42:36.476 DNF 0
DNF 46 Fedde Jager 26 40:31.209 DNF 0
DNF 87 Edo Vink 24 37:14.856 DNF 0
DNF 49 Eltjo Keijer 19 29:28.058 DNF 0
DNF 57 Joost Lammers 13 21:56.031 DNF 0
DNF 14 Jacco Bruin de 13 22:06.763 DNF 0
DNF 54 Thijs Konijnendijk 10 15:25.885 DNF 0
DNF 4 Robert Bartels 9 13:55.101 DNF 0
DNF 92 Peter Werff van der 8 13:01.525 DNF 0
DNF 1 Willem Abbema 8 13:18.203 DNF 0
DNF 30 Daniel El Helou 8 13:46.017 DNF 0
DNF 101 Robert Jan Booij 8 13:46.616 DNF 0
DNF 58 Sander Lopik van 7 11:12.890 DNF 0
DNF 96 Pieter Frolichs 5 7:44.006 DNF 0
DNF 32 Niek Fransen 4 6:37.738 DNF 0

Resultaat van Amateurs Mannen – 2019-06-23 14:30:00 – wedstrijd

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten
1 8 Elias Bruijne de 46 1:11:08.712 0
2 68 Timothé Ceresa 46 1:11:08.778 0.066 0.066 0
3 62 Arnoud Witsenburg 46 1:11:24.128 15.416 15.350 0
4 34 Jeroen Martens 46 1:11:50.873 42.161 26.745 0
5 61 Max van de Water 46 1:11:51.213 42.501 0.340 0
6 58 Roel Vries de 46 1:11:51.493 42.781 0.280 0
7 36 Rik Nederlof 46 1:11:51.640 42.928 0.147 0
8 47 Michel Reinhard 46 1:11:51.912 43.200 0.272 0
9 51 Huib Smit 46 1:11:52.311 43.599 0.399 0
10 45 Martin Plateringen van 46 1:11:53.302 44.590 0.991 0
11 38 Patrick Nunen van 46 1:11:53.433 44.721 0.131 0
12 16 Jesse Haaksman 46 1:11:53.461 44.749 0.028 0
13 41 Ando Overbeek 46 1:11:53.512 44.800 0.051 0
14 29 Guus Kruis 46 1:11:53.567 44.855 0.055 0
15 37 Joris van Nieuwkerk 46 1:11:53.800 45.088 0.233 0
16 23 Henk Jong de 46 1:11:53.907 45.195 0.107 0
17 57 Julian Vlasblom 46 1:11:53.937 45.225 0.030 0
18 25 Ewout Kleij van der 46 1:11:54.237 45.525 0.300 0
19 46 Robin Pruyssenaere de la Woestijne de 46 1:11:54.825 46.113 0.588 0
20 28 Mike Kruijthof 46 1:11:54.825 46.113 0
21 66 Bram Boog 46 1:11:54.960 46.248 0.135 0
22 20 Jetze Heelsum van 46 1:11:55.064 46.352 0.104 0
23 35 Roeland Mennink 46 1:11:55.065 46.353 0.001 0
24 50 Henk Slot 46 1:11:55.300 46.588 0.235 0
25 3 Jorre Bij van der 46 1:11:55.352 46.640 0.052 0
26 15 Gert Grijn van der 46 1:11:55.379 46.667 0.027 0
27 22 Patrick Jong de 46 1:11:55.380 46.668 0.001 0
28 14 Edwin Graaff de 46 1:11:55.693 46.981 0.313 0
29 1 Thomas Bakker 46 1:11:55.739 47.027 0.046 0
30 2 Daan Best de 46 1:11:55.808 47.096 0.069 0
31 27 Felix Kok 46 1:11:56.460 47.748 0.652 0
32 26 Jeroen Klein 46 1:11:57.247 48.535 0.787 0
33 43 Daniel Pelgrim 46 1:11:57.423 48.711 0.176 0
34 33 Dirk Loekemeijer 46 1:11:58.067 49.355 0.644 0
35 10 Raoul Drunen van 46 1:11:59.469 50.757 1.402 0
36 5 Stefan Boogaard 46 1:11:59.777 51.065 0.308 0
37 30 Joost Kunst 46 1:12:00.673 51.961 0.896 0
38 49 Jules Roskamp 46 1:12:01.295 52.583 0.622 0
39 6 Martijn Broekman 46 1:12:04.819 56.107 3.524 0
40 48 Christiaan Rijk de 45 1:10:30.496 1 Ronde 1 Ronde 0
41 999 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 0
42 55 Thom Stuij 0
DNF 63 Geert Zaal 44 1:08:59.473 DNF 0
DNF 53 Erik Stammes 30 46:44.092 DNF 0
DNF 32 Luc Lecq van der 15 26:34.212 DNF 0
DNF 64 Marten Ziegelaar 9 13:59.089 DNF 0

Resultaat: Funklasse Heren

Positie Rugnr Naam Woonplaats Licentie UCI
1 135 Marc Stouten VOORHOUT NED19680812
2 116 Simon Haberlah Leerdam NED19970314
3 140 Wop van Cappelle UTRECHT NED19910423
4 113 Hasan Ersoy Zeist NED19891117
5 153 Jort Timmer UTRECHT
6 125 Chris Lokin Enschede NED19920119
7 132 pim van der sar Amersfoort NED19790213
8 144 Philippe Piso Utrecht NED19810226
9 145 Ronald Meijer UTRECHT NED19670511
10 115 Marcel Goorhuis Kootwijkerbroek NED19980407
11 112 David van Dijk UTRECHT NED19741016
12 111 Gido Crutzen Nuenen NED19821124
13 128 Jorgen Mensinga Zeist NED19660823
14 118 Jeroen Hensbergen Utrecht NED19810330
15 143 Roy van Heesbeen Utrecht NED19860824
16 152 Tjeerd Ytsma UTRECHT NED19831231
17 121 Jelmer Keur Utrecht NED19900703
18 155 Corne Ketelo
19 104 Roland Blommestein Utrecht NED19810704
20 149 Walter Eikelenboom Utrecht NED19841109
21 142 Robert Crommentuyn UTRECHT
22 137 Abel van der Windt Amersfoort NED19911109
23 117 Luc Heestermans Utrecht
24 107 Arthur de Boom Amsterdam NED19910721
25 147 Mark Jansen Millingen aan de Rijn NED19850910
26 151 Patrick Dassen
27 154 Hans Moos
28 110 Harm van den Corput DE-Bilt NED19630620
29 146 Fabian Ceulemans Lent NED19920711
30 150 Paul Lubbers ZEIST NED19810923
31 133 Joost Schipper Obdam NED19990111
32 124 Sytse Leenstra UTRECHT NED19880211
DNF 139 Bram Hansma UTRECHT NED19800204
DNF 102 Fernando Arrabal DOORN NED19680704
DNF 136 Frank Wester UTRECHT NED19580116
DNF 156 Jasper Barendregt
DNF 123 Joeri Kooman UTRECHT NED19790711
DNF 130 Joost Neijssen WERKHOVEN NED19781207
DNF 108 Perry van Caspel IJsselstein NED19711118
DNF 138 Peter Jansen Wijchen 16654 NED19901115
DNF 103 Tim Besselsen Barneveld NED20020901

Resultaat: Criterium voor Studenten

Positie Rugnr Naam Woonplaats Licentie UCI
1 2 Harmen Baas Wageningen NED19940801
2 26 Robin de Vries Wageningen NED19910821
3 17 Bram Parmentier Wageningen NED19930324
4 10 David Janssen De Bilt NED19951223
5 22 Koen Veenenbos UTRECHT NED19951001
6 11 Alger Jorritsma Wageningen NED19961009
7 15 Hidde Merton Nijmegen NED19960321
8 40 Rutger Snoek Eindhoven NED19950420
9 43 Quinten de Ronde DE MEERN NED19990804
10 6 Jannes Craens Bladel NED19920609
11 16 Rein Nijhof Utrecht NED19941124
12 13 Jeroen Louwinger Wageningen NED19990213
13 29 Koen Withagen Utrecht NED19930713
14 23 Kevin Verdam Utrecht NED19941222
15 19 Arnau Requena Fernández Wageningen ESP19970805
16 7 Mart van Esterik Utrecht NED20000202
17 4 Felix van den Berg Nijmegen NED19940205
18 21 Gijs Spaans APELDOORN NED19960621
19 1 Daan Allaerts Utrecht NED19960306
20 27 Tom Wever Lent
21 24 Martijn Vogelaar Wageningen NED19941210
DNF 42 Donald Schuurman Utrecht NED19941216
DNF 9 Jasper Hof Nijmegen NED19981204
DNF 41 Joost Katoen Eindhoven NED19930515
DNF 12 Koen Kaffener Utrecht NED19950227
DNF 25 Luc Vraets Nijmegen NED19940518
DNF 3 Mark van de Beld Utrecht NED19930316
DNF 30 Robbin Zwaan Angerlo NED19930813
DNF 8 Stefan van der Grift Wageningen NED19971020

Resultaat van Handbiken (Vrouwen H1-4) – 2019-06-23 12:00:00 – wedstrijd

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten
1 71 Melanie Helweg 20 48:24.048 0
2 999 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 0

Resultaat van Handbiken (Vrouwen H5/O) – 2019-06-23 12:00:00 – wedstrijd

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten
1 92 Laura Vaan de 23 44:46.767 0
2 91 Yvette Röttger 22 43:42.911 1 Ronde 1 Ronde 0
3 93 Christa Zonneveld 21 43:41.402 2 Ronden 1 Ronde 0


Resultaat van Handbiken (Mannen H3) – 2019-06-23 12:00:00 – wedstrijd

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten
1 6 Sidney Bito 0
2 12 Edward Maalouf 24 45:09.026 0
3 11 Dave Versluis 23 43:39.633 1 Ronde 1 Ronde 0
4 14 Robert Hoek van der 22 44:28.575 2 Ronden 1 Ronde 0
5 9 John Schot 21 43:39.349 3 Ronden 1 Ronde 0
6 10 Peter Sluis 21 43:40.125 3 Ronden 0.776 0
7 15 Bert Vandervaeren 16 46:11.022 8 Ronden 5 Ronden 0
8 999 Absoluut niet verwijderen noodzakelijk voor correcte uitslagverwerking 0
DNF 5 Marcel Bierman 7 21:01.504 DNF 0


Resultaat van Handbiken (Mannen H4) – 2019-06-23 12:00:00 – wedstrijd

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten
1 34 Chiel Albers 23 44:45.235 0
2 31 Peter Nijman 21 45:46.766 2 Ronden 2 Ronden 0
3 32 Sander Smit 19 43:45.133 4 Ronden 2 Ronden 0


Resultaat van Handbiken (Mannen H5/O) – 2019-06-23 12:00:00 – wedstrijd

Pos Nr. Naam Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Punten
1 45 Tim Vries de 25 43:38.570 0
2 41 Marco Heijkoop 22 46:48.680 3 Ronden 0.969 0
3 42 Gerard Kalis 22 46:47.711 3 Ronden 3 Ronden 0
4 44 Niek Rensen 21 46:02.690 4 Ronden 1 Ronde 0
5 47 Rogier Wiercx 19 43:49.562 6 Ronden 2 Ronden 0

Resultaat: 7-8 jarigen

Positie Rugnr Naam Woonplaats Licentie UCI
1 5 Tirza Harbers
2 4 Roan de Kruif
3 7 Abe Smit
4 6 Anne de Jonge
5 2 Faas Lodewijks

Resultaat: 9-10 jarigen

Positie Rugnr Naam Woonplaats Licentie UCI
1 24 Rein Hitman
2 26 Ben de Jonge
3 25 Amber Crommentuijn
4 21 Luc Hermans

Resultaat: 11-12 jarigen

Positie Rugnr Naam Woonplaats Licentie UCI
1 42 Kees Hitman
2 41 Jort van Gorkom
3 44 Lieuwe van Berg